Dr-Gyn

Entegre Jinekolojik Hasta Takip Programı

 
 
Ana Sayfa
 Paket İçeriği
 Sistem Gereksinimi
 Hasta Bilgileri
 Jinekolojik Muayene
 Gebelik
 Menapoz
 Endokrin
 İnfertilite
 Laboratuvar
 İstatistikler
 Raporlar
 
 Hasta Bilgileri
 Jinekolojik Muayene
 Gebelik
 Menapoz
 Endokrin
 İnfertilite
 Laboratuvar
 Veri Eşitleme
 
 Destek Merkezi
 Sık Sorulan Sorular
 Destek Formu
 
 Fiyatlar
 Fiyat Listesi
 Demo İstek Formu
 
0850 - 255 0 750
bilgi @dr-gyn.com
 

Dr-Gyn Desktop

Entegre Jinekolojik Hasta Takip Programı

 

GENEL ÖZELLİKLER

 

Dr-Gyn Desktop programı ideal bir hasta ve muayene takip programı olmasının yanında pek çok özellikleri de barındırmaktadır. Doktorların, en az vakit harcayarak en yüksek verimliliği elde etmesine yönelik olarak tasarlanmıştır. Öne çıkan özellikleri:

 

KOLAY ve BASİT KULLANIM

Program kolay ve anlaşılır bir yapıya sahiptir. Tüm menüler ve ekranlar kolayca anlaşılabilir şekilde ve her an kullanıcın önündedir. Menülerin her an önünüzdedir. İstediğiniz bir bilgiye anında ve mevcut ekranınızı kapatmadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üst üste açılabilen pencerelerden özellikle kaçınılmıştır. Muayene bilgilerini girerken hastanın herhangi bir bilgisine ulaşmak sadece bir mouse tıklamasıyla mümkün olabilmektedir.

 

HIZLI VERİ GİRİŞİ

İster muayene sırasında, isterseniz toplu olarak hasta ve muayene bilgilerinizin girişini kolay ve çabuk olarak girebilirsiniz. Veri girerken değişik ekranlar veya açılan pencerelerle uğraşılmasına gerek yoktur. Sade program arayüzü, verilerinizi girerken, size maksimum pratikliği sağlamaktadır.

 

KÜÇÜK VERİTABANI BOYUTU

Veritanabı tasarımı, verilerinizin diskte çok az yer kaplamasını sağlar. Rakiplerine göre aynı disk kapasitesine 5 - 8 misli daha fazla veri depolayabilmektedir.Küçük veritabanı boyutu yedekleme işlemini kolaylaştırmakla beraber, bilgilerin kolayca taşınabilmesini de sağlamaktadır.

 

HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜ

Programın USB Flash Bellek üzerinde çalışması pek çok avantajları da beraberinde getirmektedir. Muayene sırasında girdiğiniz bilgilerinizi evinizde veya herhangi bir Windows tabanlı bilgisayarda görebilir, değişiklik yapabilirsiniz.

 

GELİŞMİŞ GÜVENLİK SİSTEMİ

Programın üzerinde bulunduğu USB Flash Belleğin boyutu küçük bir çakmak kadardır. Bilgisayarınızın başından ayrılırken çıkartıp yanınıza alarak, istemediğiniz kişilerin bilgilerinize erişmesini önliyebilirsiniz. Verilerinizi her an yanınızda (örneğin anahtarlık olarak) taşıyabilir, ihtiyacınız olduğunda bilgisayarınızn USB yuvasına takarak kullanabilirsiniz. USB Flash Disk aynı zamanda program kilidi olarak da işlev görmektedir. Bilgisayarınıza kopyaladığınız verileriniz sizdeki USB Flash Disk olmadan çalışmayacağı için verilerinizin yedekleri de güvende olacaktır.

Ayrıca programda ilave olarak giriş şifresi bulunmaktadır. 128 bit şifraleme kullanılarak saklanan bu şifre olmadan bilgilerinize USB Flash Diski kaybetseniz bile herhangi birinin erişmesi mümkün olmayacaktır.

 

ARTIK YENİ PROGRAMA GEÇMEK DAHA KOLAY

Pekat ile beraber gelen Transfer programı ile Kibele for Windows 95 ver. 3.0 programında bulunan verilerinizi yeni programınıza aktarabilirsiniz. Böylece yeni programınıza tüm hasta ve muayene bilgilerinizi tekrar girmeye gerek kalmadan transfer ederek çelışmanıza devam edebilirsiniz.